KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17309144
nr 1730 9144
Einar Palme
(1901-1993), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 1966,77x43 cm, yttermått inklusive ram: 89x54 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 oktober 2025
kl 20:27:12
13/10 11:52:29
Einar Palme
Läs mer om Einar Palme